امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰
تقویم همایش
سال
ماه
موضوع
  کنفرانس، همایش،کنگره
  کارگاه و سمینار آموزشی
  جشنواره و نمایشگاه
  دوره های آموزشی
صاحب امتیاز
مرکز بین الملل همایشها
اطلاعیه ها
فراخوان ٰسرمایه گذاری بر ایده های گیاهان دارویی و طب سنتی
تاریخ برگزاری همایش :
1400/06/25
برگزار شده
مهلت ارسال مقالات :
1400/05/15
پایان یافته
برگزارکنندگان :
پرابلم - بنیاد برکت
مکان برگزاری :
تهران بزرگراه ارتش شرق به غرب، بعد از بلوار شهید مژدی (اوشان) ، خیابان ابولفضل صمیع، به سمت نمایشگاه، دست راست درب سبز رنگ، مجموعه‌ی سلام، بنیاد برکت
آدرس وب سایت :
نوع :
کنفرانس، همایش،کنگره
سطح برگزاری :
ملی
گروه بندی :


محورهای کنفرانس :

در راستای بهبود شناخت گیاهان دارویی در سطح کشور و همچنین شناخت افراد فعال در این حوزه اعم از ایده پردازان طراحان کشاورزان و تولیدکنندگان، پخش کنندگان و به طور کلی فعالان این حوزه و همچنین شناخت مشکلات، موانع و پیچیدگی‌های حوزه گیاهان دارویی در سطح کشور، موسسه دانش بنیان برکت با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، فراخوان سرمایه‌گذاری در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی را برگزار می‌کند.

حمایت‌هایی که برای شرکت‌کنندگان در این فراخوان در نظر گرفته شده است شامل: حمایت از طرح‌های فناورانه و نوآورانه در قالب سرمایه گذاری جسورانه و مشارکت مدنی، ارائه تسهیلات برای تولید و فرآوری ارقام برتر گیاهان دارویی، ارائه تسهیلات جهت کشت گیاهان دارویی پرمصرف و تولید محصولات فرآوری مبتنی بر بازار تضمینی، استانداردسازی یا ایجاد الگوهای کشت بهینه ارقام برتر گیاهان داروئی، تجاری‌سازی و توسعه بازار ارقام برتر گیاهان داروئی و طب سنتی، حمایت و کمک به راه‌اندازی طرح‌های ملی یا منطقه‌ای مرتبط با کسب‌وکارهای خرد و خانگی یا کسب و کارهای خانوادگی می‌باشد.

کارگزار برگزاری این فراخوان پلفترم نوآوری باز پرابلم می‌باشد و تمامی مراحل ثبت نام و ارسال طرح از طریق سایت این مجموعه به آدرس Problem.ir انجام می‌گیرد. همچنین در صورتی که در خصوص این فرخوان سوالی دارید، می‌توانید با شماره 09355205715 تماس حاصل فرمایید.

نحوه جذب سرمایه از طریق این رویداد به این صورت است که ایده پردازان طراحان و فعالان حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی طرح ها و ایده ها و موارد حمایتی مورد نیاز خود را از طریق سایت Problem.ir بارگذاری و ثبت نام می کنند. تاریخ ثبت نام تا 15 مرداد 1400 است و تمدید نخواهد شد. بعد از تاریخ فوق طرح ها و ایده ها بررسی،کارشناسی و داوری خواهند شد و تیم ها، طرح ها و افراد برتر انتخاب خواهند شد و بعد از کمپ منتورینگ و کارشناسی های نهایی، از طرح ها و افراد برتر جهت اخذ سرمایه برای حضور در روز رویداد دعوت به عمل خواهد آمد.کلمات کلیدی :
گیاهان دارویی داروهای گیاهی سرمایه گذاری


تلفن دبیرخانه :
09355205715
مسئول دبیرخانه :
آقای عیاسیان